Ugrás a tartalomra

TERÜLETI KÉPVISELŐ

A nyíregyházi székhelyű NaturComfort Kft. keresi új munkatársát Területi képviselő (sales representative) munkakörbe. Cégünk több, mint 11 éve segíti, ápolja Vásárlóit saját fejlesztésű gyógynövényes készítményeivel. Ízületápolással, immunvédelemmel, szépségápolással foglalkozunk.

Feladatok:

  • Egyéni éves, időszakos értékesítési terv teljesítése
  • Új értékesítési csatornák feltérképezése, piackutatás
  • Új ügyfelek felkutatása, a meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Ügyféligények és szükségletek felmérése, a termékek megismertetése
  • Kiállításokon és havi értekezleteken való részvétel
  • Az ügyféllátogatások dokumentációjának elkészítése és regisztrálása

Elvárások:

  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • hatékony szervezési készség
  • MS Excel készség szintű ismerete
  • dinamikus, proaktív, motivált személyiség
  • eredményorientált és strukturált munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • változatos, fejlődési lehetőségekkel teli munkakör
  • stabil, hosszútávú munkaviszony egy valóban sikeres Csapatban
  • valódi értékek közvetítése
  • versenyképes bérezés
  • küldetéstudattal áthatott cégfilozófia
  • családias légkör

Munkavégzés helye: Nyíregyháza központtal országos

Munkaidő: 8 óra

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk, bérigény megjelölésével.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Baranya
Bács-Kiskun
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Hajdú-Bihar
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Tolna
Somogy
Vas
Veszprém
Zala
Budapest
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő
2 év
Középiskola

Frissítés dátuma: 21.09.2022