Ugrás a tartalomra

TERMELÉSTERVEZŐ ÉS PROGRAMOZÓ

Feladatok

  • Vevői igények ütemezése, vállalhatósági szempontok figyelembevételével
  • Termelési vezértervek összeállítása, elemzése, véglegesítése
  • Gyártott termékek paramétereinek beállítása, karbantartása - vevői igénytrendek, gyártási technológiáink alapján
  • Oracle szoftverrel támogatott MRP tervezés eredményének, kivételüzeneteinek, terhelési adatainak lekérdezése, értékelése, szükséges beavatkozások elvégzése
  • Mintagyártások, tervezett gépfelújítások miatti szükségletek egyedi koordinálása.
  • Gyártási munkák, beszerzési igénylések kiadása
  • Projektekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás MS Office számítógépes ismeret (főként Excel)
  • Proaktivitás, célorientáltság és rendszerszemlélet
  • Konfliktuskezelés, együttműködésre való készség
  • Gyártásközeli pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása