Ugrás a tartalomra

Termékkontroller

Feladatok

  • Terv elszámoló árkalkuláció készítése
  • Javaslat előterjesztése döntéshozásra
  • Költségekre vonatkozó kimutatások, eseti- és rendszeres beszámolók készítése
  • Árlisták karbantartása
  • Rendszeres és ad-hock riportok, elemzések készítése a közvetlen felettes felé
  •  Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodás, megoldásorientáltság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Műszaki tájékozottság

Előny

  • Kommunikatív, kreatív személyiség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása