Ugrás a tartalomra
header
CRITERION KÉSZPÉNZLOGISZTIKAI Kft. A CRITERION CSOPORT RÉSZEKÉNT KERES:
Személy-és vagyonőr (Értékszállító)

munkatársat

Budapestre

A CRITERION Készpénzlogisztikai Kft. (G4S jogutód) kihívást
és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít számodra függetlenül attól, hogy karriered
melyik állomásánál tartasz. Köszönhetően a változatos feladatköröknek és a pörgős
munkahelyi hangulatnak, a CRITERION olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.
Ha úgy érzed, szívesen erősítenéd Magyarország legnagyobb készpénzlogisztikai
szolgáltatásokat nyújtó cégének csapatát, jelentkezz hozzánk!
header

Miért valljuk, hogy mi vagyunk a legjobbak?

Nem csak azért, mert piacvezető nagyvállalatként 30 éve vagyunk jelen a magyarországi piacon, hanem mert tevékenységünknek jelentős szerepe van a hazai gazdasági és társadalmi élet biztonságos fenntartásában.

Hisszük, hogy nincs elérhetetlen, képesek vagyunk a fejlődésre, és a nehézségek legyőzésével tudjuk igazán megmutatni mi is az a CRITERION.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • pénz- és értékszállítás tervezett útvonalon, sokszínű ügyfélkör számára

TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • rendelkezel érvényes személy és vagyonőri igazolvánnyal
  • feddhetetlen az előéleted

AMIVEL KI TUDSZ TŰNNI:

  • van érvényes „C” kategóriás jogosítványod
  • rendelkezel fegyvervizsgával

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:

  • bruttó 380-500 000 Ft + 12.500Ft SZÉP kártya juttatás

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • mindig mozgásban vagyunk, ezért igyekszünk gépjármű flottánkat folyamatosan megújítani
  • mivel a fejlődés nálunk sem állhat meg, különböző technikai újítások alkalmazásával könnyítjük meg munkatársaink mindennapjait, és vigyázunk biztonságukra
  • egy jó csapat még jobb lesz, ha egy ismerősöddel dolgozhatsz, ráadásul ajánlási rendszerünk keretében bruttó 200 000 Ft-tal lehetsz gazdagabb
  • nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. adókedvezmények igénybevétele, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • könnyen megtalálsz minket, mivel központi helyen vagyunk, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • vidékről bejáró kollégáink számára útiköltség támogatást  biztosítunk (MÁV, VOLÁN, saját gépjármű)
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:
    • ingyenes belépők:
      • Állatkert
      • Vadaspark
      • Budapest Eye
      • Városligeti Műjégpálya
      • Budakeszi Dinó Park
    • további érdekes programok:
      • családi napjaink
      • közös karácsonyi forgatagunk
      • horgászversenyek
      • túrák
      • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások
footer

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 29.06.2022

Állás megosztása