Ugrás a tartalomra
Aptiv Services Hungary Kft. cover

PÉNZÜGYI KÖNYVELŐ

Az APTIV  egy fejlett technológiai vállalat, mely a múltban már bebizonyította, hogy képes elősegíteni a mobilitást. Mi elköteleződtünk amellett, hogy életre hívjuk az önjáró autók következő generációját, az okos városokat és az összekapcsoltságot.

Várjuk új munkatársak jelentkezését a szombathelyi telephelyünkre alábbi munkakörbe:

Munkaköri feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés SAP-ban
  • Havi zárásban való aktív részvétel (US GAAP – HAS)
  • SAP tárgyi eszköz modul kezelése, tárgyi eszköz leltár irányítása
  • Beruházás és projekt kontrolling
  • Éves budget folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú számviteli, pénzügyi végzettség,
  • Min. 3 év gyakorlat hasonló munkakörben,
  • SAP ismeret / gyakorlat (FI modul),
  • Adózási ismeretek
  • Angol nyelvismeret (írásban és szóban)
  • Excel készségszintű használata, access ismeret előny

Szombathely
Vas
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 29.06.2022

Állás megosztása