Ugrás a tartalomra

Műszakvezető (Szentendre)

A SzeBeton Zrt. közműépítési, környezettechnikai és egyedi gyártású betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó közel 100 éves múltra visszatekintő, 50 főt foglalkoztató, meghatározó német tulajdonú részvénytársaság.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszakkezdéskor az irányítása alá beosztott dolgozók részére a munkafeladatok meghatározása, kiosztása és ellenőrzése, a technológiai és munkabiztonsági előírások betartására, a munkafolyamatok hatékonyságának növelése.
  • Gépek, munkaeszközök műszaki alkalmasságának ellenőrzése és a munkavégzés tárgyi, anyagi feltételinek biztosítása, összehangolása a gyártási terv szerint.
  • A műszak menetének folyamatos ellenőrzése, és irányítása, ha szükséges akkor aktív részvétel a munkafolyamatokban és megelőző, vagy azonnali intézkedés a felmerülő hibák elhárítására.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése (termelési terv készítése, meglévő megrendelések nyomon követése, gyártókapacitás kalkulálása, teljesítmények lejelentése, anyagigénylés, munkaidő igazolás stb.)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (építőipari, műszaki)
  • 2-3 éves szakmai gyakorlat
  • Rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Munkavégzés helye: H2000 Szentendre, Dózsa György út 20.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Az építőiparban/előregyártásban elvártaknak megfelelő fizetés, megállapodás szerint
  • Továbbképzési lehetőség
  • Céges mobiltelefon

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk!

Szentendre, 2000 Magyarország
Pest
Teljes munkaidő
2 év
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 06.08.2022

Állás megosztása