Ugrás a tartalomra

Műszaki tervezőmérnök

Munkatársat keresünk

pozícióba.

A RÓNA Dohányfeldolgozó Kft. a luxemburgi székhelyű Landewyck Tobacco S.A. cégcsoport magyarországi leányvállalata, csaknem 30 évvel ezelőtt újraélesztette a méltán híres debreceni dohánygyártást, azóta is folyamatosan fejlődik, és mára ismét meghatározó szereplője a hazai dohánytermék gyártásnak.

Főbb feladatok:

  • Figyelemmel kíséri a termelési folyamatokat, a mennyiségi és minőségi igények betartását
  • Biztosítja az üzemek hatékony működéséhez szükséges műszaki feltételeket, emberi, gépi erőforrásokat, üzemi elrendezést, optimális anyagáramlást, figyelemmel kíséri a költségeket
  • Gépek, berendezések, alkatrészek 3D modelljeinek, alkatrészrajzainak készítése
  • Javaslatot tesz az üzemben lévő gépek, berendezések, termelőeszközök karbantartására, javítására.  Részt vesz a karbantartási folyamat tervezésében
  • Aktívan részt vesz, támogatást nyújt a meghibásodott gépek hibafeltárásában, koordinálja a javításokat
  • Javaslatot tesz a termelő gépek tartalék alkatrész készletének kialakítására, koordinálja azok beszerzését.
  • Beszállító partnerekkel tartja a kapcsolatot, elvégezteti a szükséges kooperációs munkákat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki szakirányú-gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 2 év gyártási területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Inventor 3D tervezőprogram ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • Az angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Kiemelkedő szakmai lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Tanfolyamok, képzések
  • Csapatépítő programok
  • Alapbéren felül éves bónusz

Debrecen
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
2 év
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása