Ugrás a tartalomra

Munkaruha raktáros

Munkaruha raktárost keresünk

Feladatok:

  • munkaruha be- és kitárolása, kiosztása
  • raktári rend fenntartása
  • öltöző szekrények karbantartása (zárcsere, kisebb sérülések javítása)
  • új belépők részére öltöző szekrény átadása, kulcs működésének ellenőrzése, adminisztrálása
  • új belépők, áthelyezett és kilépő dolgozók védőeszközeinek kiadása, dokumentálása, selejtezése

Elvárás:

  • megbízható, proaktív és rendszerető személyiség

Előny:

  • raktározási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bruttó 40.000.-ft/hó jelenléti bónusz
  • bruttó 30.000.-ft/fő munkatársajánló
  • utazási támogatás vagy céges buszjárat

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig 8-16 óráig

Munkavégzés helye:

  • Monor, Ipar u. 20.

Fényképes önéletrajzokat a " Jelentkezem" gombra kattintva, vagy személyesen a portán leadva várjuk.

Monor, 2200 Magyarország
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása