Ugrás a tartalomra

Műanyagipari technológus

Miskolci exportorientált fémipari kábelgyártó cégünk agilis munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • elektromos vezeték szigetelését végző extruder gépek üzemelésének biztosítása
  • gyártó berendezések technológiájának kidolgozása, fejlesztése, betartatása
  • részvétel a gyártó berendezések gyártási feladatainak rendszerezésében
  • a termelő és karbantartó egységek támogatása
  • gyártási hulladékok, veszteségek csökkentése

Elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettség, előnyt jelent a felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, MS Office)
  • szervező készség
  • kommunikációs és problémamegoldó készség
  • precizitás

Előny:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • műanyagipari végzettség, munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • jó kereseti lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • munkába járási támogatás

Jelentkezéshez önéletrajzot kérünk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása