Ugrás a tartalomra

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI  MUNKATÁRS (Mobility)

Az idén 25 éves jubileumát ünneplő, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Elvárások / A munkakör betöltésének feltételei:

  • Lehetőleg műszaki végzettség (előnyösen minőségügyi területen).
  • Termelésben szerzett gyakorlati, szakmai tapasztalat (min. 1-2 év)
  • Aktív, magabiztos angol és német nyelvtudás szóban és írásban.
  • MS Office ismeretek.
  • Minőségügyi technikák ismerete.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság,
  • Proaktivitás,

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret
  • Belső auditori képesítés (ISO 9001 / (Előny: ISO/TS; VDA 6.3; IRIS)

Feladatai:

  • A minőségügyi rendszer dokumentációjának felügyelete és fejlesztése; részvétel a rendszer eljárásainak, utasításainak elkészítésében és folyamatos karbantartásában, beleértve az idegen nyelvű dokumentumok fordítását/honosítását is.
  • Közreműködés a külső auditok szervezésében, lebonyolításában, szükség esetén tolmácsolás.
  • Minőségügyi projektekben való aktív részvétel.
  • Minőségcélok nyomon követése. A meghatározott indikátorok havi kontrollingja, az érintett területek bevonásával. Riportok készítése; KPI-ok kezelése.
  • Folyamatos fejlesztési folyamat működésének koordinálása.
  • Részvétel a vevői reklamációk kezelésében, 8D riportok készítése (SAP-ban).
  • A felmerülő minőségügyi problémák kivizsgálása, gyökérok elemzése és megelőző akciók bevezetése.
  • Javító intézkedések bevezetése, hatékonyságának nyomon követése.
  • Belső auditok végrehajtása, az auditok és a kapcsolódó intézkedések megvalósulásnak nyomon követése / kiértékelése.
  • A minőségirányítási szervezet munkája során felmerülő adminisztratív feladatok ellátása, szükség esetén tolmácsolás.
  • A minőségirányítási vezető munkájának támogatása.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Széleskörű juttatási rendszer

A fényképes önéletrajzokat magyar és a kiírás szerint angol és német nyelven a "jelentkezem gombra kattintva várjuk!

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 05.08.2022

Állás megosztása