Ugrás a tartalomra

Lakatos / Hegesztő

A Dunaharasztin működő Schwarzmüller Járműgyártó és Kereskedelmi Kft. évtizedek óta a környék jelentős és elismert munkaadója.

Hisszük, hogy közös a sikerünk, amely munkatársaink hozzáértésében, tapasztalatában és felkészültségében rejlik.

Mi ezt becsüljük.

Lépjen be közénk!

Jelenleg az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat:

Feladatok:

  • Fémszerkezetek összeállítása, hegesztése műszaki dokumentáció alapján
  • Szerelési, szerkezetlakatosi feladatok elvégzése
  • Az előírt ellenőrzési folyamatok és feladatok végrehajtása
  • A hegesztőkészüléknek és tartozékainak megfelelő kezelése

Elvárások:

  • Lakatos (gép, épület, szerkezet) szakmunkás bizonyítvány
  • Hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Jó műszaki rajz olvasási készség

 Előny:

  • Hegesztő minősítés
  • Min. 2 év releváns szakmai jártasság

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes órabér + mozgóbér + éves jutalom + cafetéria
  • Bejárási lehetőség vállalati busszal
  • Albérlet-támogatási lehetőség

Amennyiben szívesen megismerné vállalatunkat, kérjük küldje el (lehetőleg fényképes) szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Dunaharaszti, 2330 Magyarország
Pest
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása