Ugrás a tartalomra

Könyvelő

Könyvelő kollégát keresünk

Tradicionális és innovatív Budapesti könyvelőiroda keres gyakorlott, vagy fejlődni vágyó kezdő

könyvelő kollégát.

30 éves múlttal rendelkezünk, bővülő csapatunkba várunk, amennyiben Te is nyitott vagy az

innovatív és digitalizált lehetőségek befogadására

A fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével várjuk.

Feladatok

  • Cégek teljes körű könyvelése
  • Ügyféllel való kapcsolattartás
  • bevallások, beszámolók készítésében önállón vagy közreműködéssel
  • Könyvelési munkákhoz kapcsolódó táblázatok és kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások

  • nem feltétel a mérlegképes végzettség
  • szakmában, pénzügy/könyvelés eltöltött 2-5 éves szakmai gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Office programok ismerete
  • Igény a folyamatos fejlődésre és tanulásra
  • Szakma szeretete

Előnyök

  • Több éves szakmai gyakorlat
  • Kulcs-Soft program ismerete
  • Novitax és/vagy Ecostat program ismerete
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • mérlegképes végzettség

Amit kínálunk

  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalt kollégák támogatásával
  • Betanulás után távmunka lehetősége
  • Kulturált irodai környezet, barátságos munkahely
  • Utazási költségtérítés

Kérjük, hogy levelében jelezze, ha nem járul hozzá, hogy önéletrajzát a hirdetés megjelenésétől számított 3 hónapig megőrizzük!

Könyvelő

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása