Ugrás a tartalomra

Komissiózó

Feladatkör (Fizikai munka):

  • a vevői megrendelés alapján kiszedési listából termékek összeszedése/komissiózása
  • a kiszedett termékek gyűjtőpontra való szállítása kiszedő kocsival

Elvárások:

  • min. szakmunkás végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • készségek és személyes tulajdonságok: pontosság, szorgalom, terhelhetőség
  • fizikai munka-, nehezebb csomagok kézi mozgatása

Az elbírálás során előnyt jelent:

  • siófoki lakhely
  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely, éves állás
  • állandó délelőttös műszak lehetősége
  • családbarát munkahely
  • a kitartó, jó munka megbecsülése
  • teljesítmény arányos prémium lehetősége
  • útiköltség térítés

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Siófok
  • A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz szükséges
  • A kiválasztás folyamata

A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz szükséges

I. Az önéletrajzok szűrése
II. A kiválasztott önéletrajzok alapján személyes interjú

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Komissiózó

Siófok
Somogy
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 20.06.2024

Állás megosztása