Ugrás a tartalomra

Key Account Manager (Energetika)

Megbízónk Magyarország egyik meghatározó energetikai tanácsadó cége. Intenzív bővülésük miatt keresünk a számukra munkatársakat.

Feladatok

  • Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek felkutatása és üzletek behozatala
  • Meglévő ügyfelekkel, nagy és közepes cégekkel való operatív kapcsolattartás
  • Ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése
  • Tárgyalásokon, ügyféltalálkozókon, rendezvényeken való részvétel
  • Önálló munkavégzés, a napi teendők egyéni megtervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a projekt csapattal, akik előkészítik az ajánlatokat és szerződéseket

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Legalább néhány éves releváns szakmai tapasztalat, B2B értékesítésben
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Konstruktív, nyugodt személyiség

Előny

  • Energetikai ismeretek / tapasztalat nagy előny
  • Almérési rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és céges autó
  • Kreatív, támogató, fiatalos csapat, a fenntarthatóság és környezettudatosság iránt elkötelezett munkatársak
  • Folyamatos képzések és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 29.06.2022

Állás megosztása