Ugrás a tartalomra

Karbantartó mérnök

A Cvonline.hu partnere, egy Komárom-Esztergom megyében működő építőipari gyártócég cég
pozícióba keresi új kollégáját

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Preventív karbantartás tervezése, kivitelezésének irányítása, ellenőrzése.
  • Ad hoc jellegű hibák gyors és szakszerű kezelése.
  • Műszaki fejlesztésekben való aktív részvétel.
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és a kiadott munkák koordinálása.
  • Karbantartóink szakmai képzése, fejlesztése.
  • Karbantartási folyamatok hatékonyságának növelése
  • Nem tervezett állásidő csökkentése.

Mit kínálunk cserébe?

  • A felelősségedhez, tapasztalatodhoz igazított bérezést + cafeteria
  • Bejárásodat a törvény által előírt mértéken felül támogatjuk.
  • Családbarát munkahelyként nyáron tábort szervezünk dolgozóink gyermekeinek,
  • Továbbá iskolakezdési támogatást is biztosítunk.
  • Angol nyelvtudásod kamatoztathatod a mindennapi munkavégzés során.

Mire van szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Gépészmérnöki végzettség.
  • Elmélyült tudás a gépgyártás technológiákban.
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten.
  • AutoCAD ismeret.
  • Tapasztalat min. 5 év

A munkavégzés helyszíne:

  • Nyergesújfalu

A jelentkezés módja:

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 24.11.2022

Állás megosztása