Ugrás a tartalomra

Karbantartó mérnök

Feladatok

  • A Futómű Kft. területén lévő gépek, termelő berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, karbantartási tevékenység szakértői támogatása
  • TPM rendszerének erősítése - megelőző karbantartási tervek készítése, fejlesztési javaslatok és egypontos leckék készítése
  • Elsősorban automatizált gyártórendszereknél hibadiagnosztika elvégzése
  • Hiba okok feltárása, szükséges alkatrészek, szolgáltatások meghatározása
  • Kapcsolattartás a gépgyártókkal, beszállítókkal

Elvárás

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • PLC ismeret
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Technikai szemlélet; önállóság; problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 24.11.2022

Állás megosztása