Ugrás a tartalomra

IT alkalmazás-támogató

Feladatok

  • Üzleti alkalmazások támogatása éles és nem éles környezetek üzemeltetése, alkalmazások telepítése, verziókezelése
  • Felhasználók távoli vagy helyszíni támogatása
  • Rendszer paraméterezési feladatok elvégzése
  • Hibakeresés, behatárolás, továbbítása a fejlesztők felé
  • Tesztelések támogatása, üzemeltetői tesztek elvégzése
  • Kisebb fejlesztési igények megrendelése, koordinálása
  • Üzemeltetési dokumentációk karbantartása
  • Rendszerfelügyelet, finomhangolás
  • Együttműködés a külső szállítókkal, fejlesztőkkel, társterületekkel

Elvárások

  • Szakirányú, felsőfokú iskolai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodásmód

Előny

  • Informatikai területen szerzett jártasság
  • Vállalatirányítási rendszerekben szerzett tapasztalat (Infor LN)
  • Relációsadatbázis-kezelő rendszerben (MS SQL, My SQL) szerzett gyakorlat
  • SQL nyelv ismerete
  • ERP/BI/Workflow rendszerismerettel rendelkezik

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása