Ugrás a tartalomra

Host/Hostess munkatárs (Szolnok)

Host/Hostess munkatársat keresünk

Cégünk Több, mint 14 éve van jelen a pénzügyi piacon, évről évre fejlődünk és bővülünk.

Eredményeink nagymértékben köszönhetőek kiemelkedő teljesítményű kollégáinknak, magas színvonalú és folyamatos képzéseinknek, és ügyfélorientált szemléletmódunknak.

Új projektünk október közepén indul, Magyarország egyik piacvezető bútoráruház láncával közösen. Várunk csapatunkban, ha szeretnél már a kezdeti sikerek részese lenni!

Az ideális jelölt jellemzői:

  • ügyfélorientált szemléletmód
  • hatékony, lényegre törő kommunikáció
  • gyors helyzetfelismerés és problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség

Feladatok:

  • vásárlók megszólítása, igényeik felmérése, szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása,
  • Áruhitel rögzítése a rendszerbe,
  • Szerződéskötés,
  • Napi forgalomról adminisztráció

Amit kínálunk:

  • teljes körű termékoktatás
  • folyamatos szakmai támogatás
  • a projekt sikeressége esetén, hosszabbítás
  • más projektekben való részvétel
  • előrelépés lehetősége
  • Heti 5 nap, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • versenyképes fizetés: bruttó 350.000-450.000 Ft

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérlek, küldd el önéletrajzodat!

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 26.02.2024

Állás megosztása