Ugrás a tartalomra

ÉRTÉKESÍTŐ / TERÜLETI VEZETŐ

Budaörsi központú német kenőanyagipari céghez keresünk ÉRTÉKESÍTŐ / TERÜLETI VEZETŐ pozícióba új munkatársat.

 Főbb feladatok:

  • Új ügyfél akvizíció Kelet-Magyarországon.
  • Meglévő ipari gyártói ügyfélkör kezelése, ügyfélkapcsolatok ápolása és fejlesztése a területen (B2B!).
  • Komplex árajánlatok kidolgozása.
  • Értékesítési terv megvalósítása.
  • Piac, versenytársak figyelése, elemzése.

Elvárások:

  • Legalább 2-4 év tapasztalat az ipari gyártó cégeknek történő értékesítés területén.
  • Minimum kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás.
  • Kiemelkedő tárgyalási és kommunikációs készség.
  • Önállóság, agilitás, üzleti szemlélet.

Előnyök:

  • Műszaki végzettség vagy tapasztalat.
  • Autóipari gyártókkal való kapcsolat.
  • Ipari karbantartási jártasság.
  • Kenéstechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix bér, plusz teljesítmény alapú prémium
  • Modern munkaeszközök: cégautó / laptop / telefon (korlátlan magánhasználat)
  • Rugalmas, kötetlen munkaidő
  • Cafetería (240.000 Ft/év)
  • Multinacionális, biztos háttér
  • Összetartó, kis csapat
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Személyre szabott betanítás

Amennyiben a fenti álláslehetőség elnyerte tetszését, önéletrajzát magyar és angol nyelven várjuk.

Budaörs
Pest
Teljes munkaidő
2 év
Középiskola

Frissítés dátuma: 19.09.2022

Állás megosztása