Ugrás a tartalomra

Értékesítést támogató/sales mentor

Biztosítási alkuszcégünk budapesti belvárosi call centeres kirendeltségének fejlesztésére

kollégát keres.

A munkakör főbb feladatai:

  • a meglévő értékesítési csapat irányítása, fejlesztése
  • munkatársak képzése, mentorálása, értékesítési tervek megvalósításának elősegítése
  • új kollégák integrálása, képzése

Az ideális jelentkező számunkra:

  • motivált, határozott, empatikus személyiség,
  • felelősségteljes, precíz, és célorientált,
  • jártas a MS Office alkalmazások kezelésében (Word, Excel)

Biztosításszakmai múlt, hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • meglévő, vidám csapat, családias légkör
  • folyamatos vezetői támogatás
  • stabil cégháttér
  • garantált, fix jövedelem, ehhez kapcsolódó teljesítményarányos bónusz

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása