Ugrás a tartalomra

Elektroműszerész

Feladatok

  • Futómű mintadarabok összeszerelése tesztelési folyamatok indítása
  • Általános elektronikai ismeretek
  • Általános méréstechnikai ismeretek
  • Alkalmazott mérőeszközök időszakos kalibrálása (Erőmérő, nyomatékmérő, elmozdulás-mérő
  • MTS hidraulikus fárasztó általános működésének, kezelőszerveinek megismerése
  • „E” és „F” futómű teszt pad általános működésének, kezelőszerveinek megismerése
  • Ütőteszt berendezés általános működésének, kezelőszerveinek megismerése
  • Futtatópad berendezések általános működésének

Elvárások

  • Elektrotechnikai végzettség
  • Műszaki gépészeti ismeretek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Mentor programot biztosítunk a betanulási idő alatt és azon túl is
  • Három műszakos, nyolc órás munkavégzést
  • A törvényi előírtnál magasabb műszakpótlék (20%14:00-22:00 óra között, 40% 22:00 és 6:00 óra között)
  • Negyedéves mozgóbér juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása