Ugrás a tartalomra

Villanyszerelő

Villamos iparban közel 28 éve prosperáló, magyar tulajdonú középvállalat

munkatársakat keres Székesfehérvár területén működő partnereinél folyó villamos üzemeltetési, karbantartási és kivitelezési feladatok ellátására, akár alvállalkozói formában is

Feladatok:

  • ipari elektromos hálózatok szerelése
  • ipari elektromos hálózatok karbantartása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai gyakorlat
  • önálló munkavégzés

Előny:

  • elektronikusi és/vagy erősáramú villamos középfokú végzettség

Kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség, szakmai kihívás
  • versenyképes jövedelem, juttatások

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár (ipari terület)

Fényképes szakmai önéletrajzokat bérigény megjelölésével elektronikusan várjuk.

Székesfehérvár
Fejér
Teljes munkaidő
1 év
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 22.11.2022

Állás megosztása