Ugrás a tartalomra

Építsd velünk a jövődet, legyél VILLAMOS KARBANTARTÓ
a Cembrit Kft-nél!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • A gyárban található automatizált berendezések karbantartása, folyamatos üzemben tartásának biztosítása.
  • Közreműködés a nagyjavítások előkészítésében és végrehajtásában.
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • Napi, heti, havi és eseti állapotvizsgálatok, ellenőrzések, hibafeltárások elvégzése.
  • Karbantartási listák, ütemtervek követése.

Rólunk röviden:

A svájci Swisspearl tulajdonában álló nyergesújfalui gyárunkban prémium minőségű, szálcement alapú homlokzati elemek gyártásával foglalkozunk és egyedi technológiával előállított, kimagasló minőségű burkolólapokat biztosítunk az építőipar számára, különböző színben és méretben.

Mire van szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Középfokú elektronikai végzettségre (pl.villanyszerelő, elektrotechnikus, elektroműszerész).
  • Legalább 3-5 év tapasztalatra elektromos berendezések karbantartásában.
  • A több műszakos munkarend vállalására.
  • Előnyt jelent PLC vezérléstechnikai ismeret, villamos alállomás kezelő végzettség

Mit kínálunk cserébe?

  • A felelősségedhez, tapasztalatodhoz igazított bérezést.
  • Évi bruttó 450.000 Ft cafetéria keretet.
  • Biztos vállalati hátteret, kiszámíthatóságot.
  • Egyéb juttatásokat, pl. nyári tábor dolgozóink gyermekeinek, iskolakezdési támogatás.

Villamos Karbantartó

Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása