Ugrás a tartalomra

Targoncavezető raktáros

A CEVA-nál mi hiszünk abban, hogy a logisztika egy emberközeli vállalkozás, ezért teremtjük meg a bizalmi környezetet és csapatszellemet  - ösztönözzük a kezdeményezéseket és bátorítjuk tehetséges kollégáinkat a karrierjük fejlesztésére. Az ellátási lánc szakértői vagyunk, ez mindennapi életünk része, együtt lélegzünk vele. Szolgáltatások széles skáláját kínáljuk: a szerződéses logisztika, a légi, a tengeri és a közúti szállítmányozás területén 78 000 alkalmazottunknak köszönhetően, akik több mint 160 országban dolgoznak. A CEVA-nál szenvedélyesen foglalkozunk a munkánkkal és azokkal az értékekkel, amelyet ügyfeleinknek nyújtunk, vállalatként pedig lendületesen növekszünk. Van bátorságod velünk együtt fejlődni?

Főbb feladatok, munkák:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása
  • A kiszállítandó áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári informatikai eszközök kezelése
  • Raktári rend fenntartása
  • Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Amit kínálunk:

  • Ha most csatlakozol, akár nettó 340.000 Ft-ot is hazavihetsz!
  • bruttó 150.000 Ft szezonbónusz
  • bruttó 150.000 Ft belépési bónusz
  • nettó 15.000 Ft cafeteria havonta
  • egészség- és életbiztosítás
  • dolgozói vásárlási kedvezmények
  • munkaruha
  • ingyenes céges buszjárat
  • ingyenes parkolás
  • év végi utalvány és csomag minden jóval
  • céges rendezvények
  • 3 műszakos munkarend
  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3324, 3313 (3312 előny) targonca vezetői engedély (OKJ + jogosítvány)
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Alap számítógép kezelési ismeret
  • Nagyfokú munkabírás
  • Szakmai tapasztalat előny, de pályakezdőket is várunk!

Százhalombatta, 2440 Magyarország
Pest
Teljes munkaidős
Tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 30.01.2023

Állás megosztása