Ugrás a tartalomra

Reggeliztető szakács

Münchentől 40 km-re, egy nagy sikerű kávépörkölő/reggeliző családi vállalkozás keres csapatába munkájára igényes, reggeliztető szakácsot jogosítvánnyal.

Feladatok:

  • Reggelik, müzlik, szendvicsek stb.elkészítése
  • Az ételek minőségének biztosítása
  • A vásárlók kiszolgálása, az elkészített ételek esztétikus tálalása
  • A munkaterület, gépek, berendezések tisztántartása, előírásszerű kezelése‘
  • A sztenderdek és előírások maximális betartása

Elvárás:

  • Jogosítvány (a munkába való bejáráshoz szükséges)
  • A német nyelv kommunikációs ismerete
  • Szakácsként/Reggeliztetőként szerzett tapasztalat
  • Precíz és minőségorientált hozzáállás
  • Reggeli/délutáni és hétvégi  műszakok vállalása
  • Jó problémamegoldó készség
  • Hosszú távon tervezés
  • Fejlődésre nyitott személyiség
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Német bejelentett pozíció, német szerződés
  • Szállás biztosítása az első 3 hónapban (később megegyezés szerint)
  • Heti 5 munkanap, teljes munkaidő
  • Kedves, családias környezet
  • Továbbképzési lehetőség
  • Német nyelvtanfolyam
  • Kiemelkedő bérezés
  • Fizetés kb.1600 Euro Nettó/hó

München
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 20.06.2024

Állás megosztása