Ugrás a tartalomra

KÖNYVELŐ

K&T Gazdasági Tanácsadó Kft-hez keressük új könyvelő kollégánkat teljes munkaidőben. Szolgáltatásainkat elsősorban a kis- és középméretű vállalkozások részére kínáljuk a számvitel, adótanácsadás, bérszámfejtés, stratégiai döntéstámogatás, könyvvizsgálat és a hatóságok előtti képviselet terén. Ügyfeleink között magyar kis- és középvállalkozásokat tudhatunk az ingatlanfejlesztés, szolgáltató szektor területéről.

A munkavégzés helyszíne: XII. kerület, Németvölgyi út 62.

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű könyvelési feladatok
  • ÁFA- és egyéb adóbevallások elkészítése
  • KSH adatszolgáltatás
  • Évközi zárási feladatok elvégzése
  • Éves beszámoló összeállítása, együttműködés a könyvvizsgálóval szükség szerint
  • Adó- és vámhatósággal való együttműködés szükség szerint
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Teljeskörű könyvelésben szerzett gyakorlat
  • Precíz, hatékony, önálló munkavégzés képessége
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás + infláció követő béremelés
  • 13. havi fizetés
  • Fiatalos, lelkes csapat, családias hangulat
  • Továbbképzési-, továbbtanulási lehetőségek biztosítása
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete
  • Nagy Machinátor könyvelőprogram ismerete
  • Cégcsoportok könyvelésében, több cég egyidejű kezelésében való gyakorlat

KÖNYVELŐ

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása