Ugrás a tartalomra

Karbantartó munkatárs

Az OSTORHÁZI Bevonattechnika Kft.
karbantartó munkatársat keres
mechanikai és elektromos berendezések karbantartására
százhalombattai és érdi üzemébe.

Dolgozz Magyarország piacvezető Bevonattechnikai vállalkozásánál! Hosszútávú stabil munkahely, jó munkakörülmények, akár azonnali munkakezdési lehetőség.

Feladatok:

  • Üzemi gépészeti rendszerek, termelő berendezések elektromos-, pneumatikus- és mechanikai megelőző karbantartása
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó karbantartási feladatok ellátása
  • Általános hibaelhárítási munkák elvégzése
  • Gépek rendszeres állapotfelmérése, megelőző karbantartása
  • Ütemezett és eseti jellegű lakatos, karbantartói munkák elvégzése
  • Általános épület- és üzemcsarnok karbantartói feladatok ellátása
  • Folyamatos működés támogatás, eseti hibaelhárítási feladatok ellátása: a termelőgépek- és berendezések, valamint az épület- és üzemcsarnok berendezései mindkét telephelyen
  • Karbantartási dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség: Lakatos, villanyszerelő, gépszerelő vagy egyéb műszaki irányú szakmunkás végzettség
  • Karbantartásban, lakatos munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Magasban történtő munkavégzés vállalása (7-8 méter)
  • Pontos, precíz, munkájára igényes, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Üzemi gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • További, bármilyen műszaki irányú végzettség vagy tapasztalat
  • Hegesztési tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Egyéb gépkezelői jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahelyet
  • Pozícióhoz és tapasztalathoz illeszkedő bérezés, egyéb juttatások
  • Munkába járás támogatása:
  • Volán / MÁV utazási költség 86%-a
  • Gépkocsival történő munkába járás estén 15 Ft/ km erejéig
  • Szükség esetén szállást biztosítunk

Munkavégzés helye:

  • OSTORHÁZI Bevonattechnika Kft., Bevonattechnika Centrum Százhalombatta - Batta Tudományos Technológiai Park, Iparos utca 13., 2030 Érd, Duna utca 1.

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, várjuk önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívd a +36 30 012 1770-as telefonszámot.

Pest
Százhalombatta, 2440 Magyarország
Érd
Kecskemét
Bács-Kiskun
Pécs
Baranya
Békés, 5630 Magyarország
Békéscsaba
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szeged
Csongrád
Székesfehérvár
Fejér
Győr
Győr-Moson-Sopron
Debrecen
Hajdú-Bihar
Eger
Heves, 3360 Magyarország
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom