Ugrás a tartalomra

Idősgondozó/Segédápoló Münchenben (szállással)

Cégünk olyan empatikus, segítőkész és tapasztalt segédápolók (szakápolók) jelentkezését várja, akik szívesen élnének és dolgoznának Münchenben és elkötelezettek a munkájuk iránt.

Partnereink között számos kórház és idősotthon megtalálható, akik folyamatos munkát biztosítanak.

Müncheni kórházakba és idősotthonokba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Alapápolási feladatok ellátása
  • Fürdetés, mosdatás stb.
  • Segítségnyújtás az étkezésnél
  • Mobilizálás
  • Dokumentáció

Ami fontos:

  • A német nyelv kommunikációs szintű ismerete (A2 szinttől)
  • Szakmai tapasztalat az ápolás területén (akár házi ápolás, akár intézményben szerzett tapasztalat)
  • Elhivatottság
  • Rugalmasság
  • Kedves, nyitott személyiség

Amit kínálunk:

  • Német, határozatlan idejű szerződés
  • Saját, egy ágyas szoba egy a cégünk által kizárolag ápolóink részére fenntartott, teljesen felszerelt családi házban (internet, mosógép, mikró, hütö stb.)
  • Folyamatos munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés:
    • Brutto 16,00 Eurotól/óra + napidíj 14 Euro netto/munkanap (2000 Euro Nettótól. + szállás)
  • 30 nap fizetett szabadság
  • Hétvégi és ünnepnapi pótlékok
  • Teljes vagy részmunkaidő

Munkavégzés: München és München környéki idősotthonokban/kórházakban

  • Magyar kapcsolattartó

Germany
München
Hungary
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 17.07.2024

Állás megosztása