Ugrás a tartalomra

C# programmer

Cégünk, a 3D Infotech Kft. egy ipari méréstechnikai eszközöket, szoftvereket és komplett megoldásokat kínáló vállalkozás. A weboldalunkon további részletek találhatók a tevékenységeinkről: www.3dinfotech.com

C# Programozó

FELADATOK:

  • Szoftvertervezés és fejlesztés Windows 10 operációs rendszeren, C# nyelven, Visual Studio-ban
  • Alkalmazások, algoritmusok, hardver interfészek, tesztelhető és karbantartható alkalmazások tervezése fejlesztése

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség és/vagy C# programozási nyelv magabiztos ismerete legalább 3 év programozói gyakorlattal
  • Visual Studio, Git, WPF (MVVM), WinForms ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Precizitásra törekvés
  • Előnyt jelent, tapasztalat 3D geometria, modellezés, ipari automatizálás, beágyazott rendszerek programozása, C++ és elektronika területein

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nyugodt, stresszmentes munkakörnyezet
  • Érdekes feladatok
  • Nemzetközi projektek iparági vezető ügyfelekkel
  • Stabil, szerintünk jól fizető munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Gödöllő

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Gödöllő
Budapest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 06.12.2022

Állás megosztása