Ugrás a tartalomra

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

„Autókat építünk”

Önrakodó daruk, konténeremelők, kosaras autók, személyemelők

kivitelezése, értékesítése, szervizelése

Cégünk gödöllői telephelyére (Gödöllői Ipari Park) keresünk munkatársat azonnali kezdéssel

ASZÓDI betanítással

munkakörbe

Feladat:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, megrendelések fogadása
  • Rendelésekkel kapcsolatos tanácsadás
  • Alkatrészek, tartozékok beszerzése a gyártóművektől, beszállítóktól
  • Raktárkészletek folyamatos figyelemmel kísérése, készletgazdálkodás
  • A műhely napi munkamenetéhez az alkatrész ellátottság biztosítása

Elvárás:

  • Közép-, vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú – kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, jó probléma megoldó képesség
  • Megbízhatóság, pontosság

Előny:

  • Robbantott ábrás alkatrész keresésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUnkavégzés helye: Aszód, Gödöllő

Szakmai önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk!

Vagy látogasson el a Facebook oldalunkra!

Aszód, 2170 Magyarország
Gödöllő
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 29.06.2022

Állás megosztása