Ugrás a tartalomra

Telepőr

A Marnevall Zrt. Magyarországon a készétel gyártás területén piacvezető élelmiszeripari, stabil háttérrel és biztos jövőképpel rendelkező cég debreceni üzemébe pályázatot hirdet TELEPŐR munkakör betöltésére.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • a telephely ellenőrzése és tisztán tartása
  • udvarosi teendők ellátása
  • hulladék összegyűjtése és szállításra való előkészítése
  • rekeszek és raklapok előkészítése, rendezése
  •  a telephely évszaknak megfelelő rendben tartása (utak és parkolók portalanítása, csúszásmentesítés, hóeltakarítás, sövény-és fűnyírás)

Foglalkoztatás jellege:

  • hétvégi munkavégzés
  • ünnepnapokon való munkavégzés
  • teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

  •  4030 Debrecen, Diószegi út 7.

Pályázati feltételek:

  •  középfokú végzettség
  •  egészségügyi alkalmasság
  •  jó fizikai állóképesség
  •  nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Elvárt kompetenciák:

  •  önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  •  felelősségteljes munkavégzés
  •  megbízható személyiség
  •  precizitás, pontosság

Előnyt jelentő kompetenciák:

  •  jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  •  biztos munkahely változó kihívásokkal
  •  biztos, hosszú távú munkalehetőség
  •  modern munkakörnyezet
  •  összeszokott, jó csapat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  •  önéletrajz a fizetési igény megjelölésével

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • a munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

A pályázatok benyújtásának módja:

  •  elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A munkáltatóval kapcsolatban további információkat a www.marnevall.com honlapon szerezhet.

Telepőr

Debrecen
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidős, Nyugdíj mellett végezhető, Megváltozott munkaképességű
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 11.06.2024

Állás megosztása