Ugrás a tartalomra

Termék szakértő, értékesítő

Agrogazda.hu mérőműszerek Kft.

Székesfehérvári cég irodai munkára, műszaki cikkek értékesítéséhez gyakorlott értékesítő, üzletkötő munkatársat keres! Bérezés: átlagosan nettó 400.000 - 600 000 Ft között.

FŐBB FELADATOK

  • Elsődleges feladat a cég termékeinek telefonos megkeresésre történő szakszerű bemutatása és sikeres értékesítése. (Az ügyfelek/vevők minket hívnak, nem telemarketinges állás!)
  • Az irodába érkező vevők személyes kiszolgálása
  • Kiállításokon részvétel, cég képviselete a bel- és külföldi viszonteladóinknál

AMIT KÍNÁLUNK

  • Piaci átlag feletti, kiemelt fizetés
  • Éves prémium
  • Szabad hétvége
  • Előrelépési lehetőség vezető pozícióba
  • Külföldi tanulmány utak, gyárlátogatások
  • Céges nyaralások, csapatépítő tréningek
  • Változatos munka, monotonitás nélkül
  • Stabil hátterű cég (több mint 15 éves múlt)
  • Önkéntes túlóra lehetősége
  • Határozatlan idejű, 8 órás munkaidő
  • Fiatal, lendületes, motivált csapat

ELVÁRÁS

  • több éves értékesítői, üzletkötői tapasztalat (bármilyen területről)
  • B kategóriás jogosítvány
  • középfokú angol nyelvtudás szóban-írásban (nyelvvizsga nem szükséges)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • székesfehérvári vagy Székesfehérvár környéki lakhely

SZEMÉLYISÉG

  • Kreatív, innovatív, ötletekkel teli
  • Jó problémamegoldó, terhelhető
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Megbízható, becsületes
  • Dinamikus, fiatalos, tele energiával

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár egyik legszebb kertvárosias helyén, zöld övezetben

DÍJAZÁS

Fix bér + jutalék, melynek mértéke az üzletkötő ügyességén múlik

Elvárások:

  • Angol középfok
  • 1-3 év szakmai tapasztalat Ezt kivenni 0-ra.
  • Középiskola

Nettó fizetés

  • 400e - 600e Ft havi bér

A cégről

Az Agrogazda.hu mérőműszerek Kft. különböző mérőműszereket gyárt és forgalmaz elsősorban a mezőgazdaság számára. GPS-es termékek, laborfelszerelések, mérlegek, kamerarendszerek. Több jogvédett márkaneve van pl. LD-Agro, Highvision. Rendelkezünk mind belföldi, mind külföldi viszonteladókkal. Ügyfeleinket weboldalon, újsághirdetések, szakmai portálok, kiállítások, éves katalógusok segítségével érjük el. Céges partnereink száma, akiknek éves katalógust küldünk 21.500 fő. Beszállítói partnereink főleg Német, Osztrák, Svájc, Finn, országokból kerülnek ki, de jelentős a behozatal Kína és Amerika területéről is.

Székesfehérvár
Fejér
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 10.05.2022

Állás megosztása