Ugrás a tartalomra

Similar jobs like this one

Vízszigetelő technikus (építőipari munkatárs)

Van tapasztalatod építőipari kivitelezések területén? Kipróbálnád magad az építőipar egyik speciális ágazatában? Szívesen dolgoznál változatos projekteken egy dinamikusan fejlődő cégben?

Szereted a kihívásokat? Kitartó vagy és pontos munkát végzel?

Cégünk, a Hydroticum Kft. több évtizedes tapasztalattal rendelkező szakemberek közreműködésével, a legkorszerűbb anyagok és technológiák alkalmazásával vállalja új és meglévő épületek vízszigetelési feladatainak teljes körű kivitelezését.

Csatlakozz csapatunkhoz!

Állásra való jelentkezéshez szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nedvesség elleni szigetelés megoldása
  • Szigetelések védelme
  • A kiviteli és technológiai tervek értelmezése, helyszíni mérések végzése
  • Vízelvezetés készítése szivárgó rendszerrel
  • Injektáló gépekkel szigetelő vagy injektáló anyagok 1 vagy több komponensű fúvása és préselése épületek falain, padlóin és mennyezetén található üregekbe, vízbetörések megállítása
  • Víz -és hőszigetelőanyagok jellemzően épületek szabadon álló felületeire felhordása géppel és kézzel.

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 23.04.2021

Állás megosztása