Ugrás a tartalomra

Vízhálózat-szerelő - karbantartó (Kaposvár)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Nagyatádi Üzemvezetősége

VÍZHÁLÓZAT-SZERELŐ–KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Vízműtelep és -hálózat műtárgyainak, berendezéseinek, vezetékeinek karbantartása és hibaelhárítása;
  • ivóvízhálózaton, közműrendszeren lévő meghibásodások szakszerű elvégzése a megfelelő eszközök, gépek működtetésével;
  • ivóvíz-közműrendszeren lévő gépházakban, műtárgyakban lévő vezetékek, hálózati elemek korrózióvédelmének elvégzése;
  • ivóvíz-közműrendszer telephelyein és védterületein takarítási és karbantartási feladatok elvégzése;
  • vállalati gépjármű vezetése.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • fémipari végzettség
  • villanyszerelő képesítés
  • C kategóriás jogosítvány
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár

Jelentkezni 2020. szeptember 25-ig lehet.

Kaposvár
Somogy
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 01.10.2020