Ugrás a tartalomra

Villanyszerelő

Egy felvillanyozó lehetőséget kínálunk. Pécs közeli, kővágószőlősi székhelyű partnercégünknél!

Élelmiszeripari üzemek tervezésével, gyártásával, átalakításával és beüzemelésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk villanyszerelő végzettségű kollégát. 1 műszakos munkarendben, hétfőtől péntekig 6:10-14:40 között számítanak a jelenlétére.

Elvárások:

  • villanyszerelő végzettség

  • szakmai jártasság, ideálisan 2-3 éves tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány előny

A feladatok:

  • 2-3 fős csoportokban szerelési munkák ellátása

  • kábelezés, kábelláda szerelés

  • kapcsolószekrény bekötés

  • villamos karbantartás vidéki telephelyeken (eseti jelleggel)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés (megbeszélés kérdése, tapasztalattól függően)

  • hosszú távú munkalehetőség

  • munkába járás támogatása

  • a próbaidő (3 hónap) leteltét követően motivációs juttatás

  • vidéki munkavégzés esetén pótlékok

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a b1401b2a@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén érdeklődjön a 06-20/483-9824-es telefonszámon, kollégánk szívesen válaszol esetleges kérdéseire. Személyesen a Pécs, Rákóczi út 62. szám alatti irodánkban érdeklődhet. (Az Árkád felső bejárata mellett)

Kővágószőlős, 7673 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 22.09.2021

Állás megosztása