Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Villanyszerelő (5840)

Megbízónk, közel 30 éve működő, Magyarország vezető gombatermelő és komposzt előállító magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat.

Áporkai termelő üzemének karbantartási feladataihoz Villanyszerelő munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektromos gépek/berendezések hibadiagnosztizálása, javítása, karbantartása;
  • PLC vezérelt folyamatirányító rendszerek (gépsorok) folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása elektromos oldalról.(nem elvárás a PLC programozás)
  • Elektromos rendszerek telepítése, beüzemelése (részvétel kisebb beruházásokba).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú iskolai végzettség (erősáramú villanyszerelő/ villamosipari/ elektrotechnikai);
  • 0-5 év szakmai gyakorlat (fiatalok jelentkezését is várjuk)
  • Ipari villamos berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • Ipari elektromos vezérléstechnikai és hajtástechnikai ismeret.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődés,
  • Dolgozói kedvezmény gomba vásárlásra
  • Vidékiek számára ingyenes szálláslehetőség,
  • Saját gépjárművel való munkába járás esetén 15 Ft/km költségtérítése.
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Áporka, 2338 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása