Ugrás a tartalomra

VILLANYSZERELŐ

Főbb feladatok:

  • Általános villanyszerelési munkák végzése
  • Helyszíni kivitelezés (kábelezés, tálcázás)
  • Elosztóberendezés gyártásában való részvétel
  • Általános kisfeszültségű hálózaton karbantartási feladatok elvégzése
  • 0,4 kV-os elosztó berendezések karbantartása

Amit Partnerünk vár Tőled:

  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tervrajzok olvasásában, értelmezésében való jártasság

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Kábelszerelői végzettség
  • ÉV-i és egyéb felülvizsgálói képesítés (külön, fizetésen felüli díjazással)

Amit Partnerünk kínál:

  • Egy műszakos munkarend (hétfőtől péntekig 07.00-16.00.), túlóra vállalási opcióval
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • 13. havi fizetés, év végi bónusz

Munkavégzés helye: Pomáz (időszakos jelleggel egyéb magyarországi projekt helyszínek)

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával, fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Pest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.01.2022

Állás megosztása