Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk szenzorok és műszerfal egységek tervezésével, gyártásával, bevezetésével foglalkozik jellemzően autóipar és nukleáris iparban tevékenykedő multinacionális gyártó cégeknél. Ha fontos számodra a szakmai fejlődés és szívesen részt vennél egy cég bővülési terveinek megvalósításában, akkor várjuk jelentkezésed!

  • Gépek, berendezések villamos kivitelezése, gyártóműi és helyszíni villamos üzembe helyezése
  • Meglévő gépek, berendezések átalakítása, karbantartása
  • Villamos mérések, ellenőrzések végrehajtása
  • Anyagmozgatási feladatok

Elvárások / Requirements

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Villamos dokumentáció, tervek készségszintű használata
  • Villamos mérőeszközök ismerete
  • Precíz, igényes és önálló munkavégzés
  • Csapatban hatékony együttműködés és jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó, eredmény-orientált és kreatív gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Villamos karbantartási, hibakeresési gyakorlat
  • Jogosultság villamos mérések elvégzésére (védővezeték folytonosság, szigetelési ellenállás, stb)
  • EPLAN villamos tervező szoftver ismerete
  • Angol vagy német nyelv alapfokú ismerete
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Tanulni és fejlődni vágyó pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok egy dinamikus, fiatal csapatban
  • Ember- és családközpontú munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség egy több, mint 30 éve működő társaságnál
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon

Randstad Hungária Kft. logó

Villamossági szerelő

Diósd, 2049 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása