Ugrás a tartalomra

Similar jobs like this one

Recommended jobs

A több mint negyed évszázada villamos- és építőipari területen működő, köztiszteletben álló, megbízható Treszner Cégcsoport bővülő csapatába keres pécsi székhelyére

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK projektvezetőt

Feladatok:

  • kivitelezési projektek irányítása, ütemezése, megszervezése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • projektek pénzügyi felügyelete, ellenőrzése
  • árajánlatok, anyagrendelések készítése

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Amit nyújtunk:

  • piaci átlag feletti bérezés
  • eredményhez kapcsolt, piaci átlagot lényegesen meghaladó bónusz
  • cafeteria
  • céges autó
  • választható típusú mobiltelefon
  • élet- és balesetbiztosítás
  • cég által finanszírozott szakmai képzések
  • modern irodai környezet
  • családias légkör

Elvárások:

  • erősáramú villamosmérnöki diploma
  • villamosipari versenyszférában szerzett 3 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság megléte
  • önálló tervezési jogosultság
  • német nyelv társalgási szint

Erősáramú villamosmérnök projektvezető

Pécs
Baranya
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 17.02.2021

Állás megosztása