Ugrás a tartalomra

Villamosmérnök

Partnerünk részére keresünk tapasztalt Villamosmérnököt
Feladatok:

  • Új berendezések, gépek telepítésének támogatása. Kivitelezés ellenőrzése. Részvétel a beüzemelésben.
  • A gépek, elektromos berendezések üzembiztos működésének a biztosítása;
  • Hibaelemzés, hibaelhárítás;
  • PLC-k programozása (Siemens);
  • Elektromos karbantartási munkák támogatása, aktív részvétel a tervezett karbantartásokban;
  • Elektromos karbantartáshoz szükséges anyag-és eszközigények összeállítása;
  • készletek figyelése;
  • Közreműködés a rendszeres, folyamatos megelőző karbantartás megtervezésében, belső elektromos karbantartási utasítások elkészítésében;
  • Elektromos rajzok, dokumentációk, programok kezelése, nyilvántartása, archiválása;

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Beruházások lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • Vezérléstechnikai gyakorlat (PLC programozás és egyéb vezérlések ismerete);
  • Hasonló területen szerzett, legalább 3 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg termelő vállalatnál;
  • Termelési berendezések (pl. hajtási rendszerek, vezérlések) karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • Elektronikai, hidraulikai, pneumatikai, mechanikai ismeretek;
  • Műszaki rajzok értelmezése;
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;

Amit kínálunk cserébe:

  • Versenyképes alapbér + támogatások (pl.utazás)
  • Multinacionális háttér, de mégis családias munkahelyi légkör
  • Részvétel egy óriásberuházási projektben
  • Biztos munkahely

Amennyiben magára ismert és szeretne csatlakozni a Partnerünkhöz, várjuk az önéletrajzát angol és magyar nyelven is.

Vásárosnamény
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása