Ugrás a tartalomra
VILLAMOS TERMÉKMÉRNÖK (16-1021)
pozícióba.

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS TERMÉKMÉRNÖK
(16-1021)

pozícióba.

Feladatok:

  • Technikusok és operátorok oktatása,
  • Hibás termékek áramköri analízise, valamint áramköri rajzok elemzése,
  • Termékváltoztatások bevezetése,
  • Tervező részlegekkel történő kapcsolattartás,
  • Gyártási dokumentációk biztosítása.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1021”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Vas
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 03.11.2021

Állás megosztása