Ugrás a tartalomra

Villamos karbantartó - Veszprém

Feladatok:

  • Gyártóberendezések, egyedi tervezésű célgépek és CNC szerszámgépek elektronikai rendszerének hibakeresése, javítása és működőképességük fenntartása
  • A karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése és dokumentálása
  • Üzemzavar elhárítás, javítási, felújítási feladatok ellátása
  • Géplakatos kollégák munkájának támogatása
  • Fejlesztési javaslatok a visszatérő problémák megelőzésére
  • Karbantartási tartalék alkatrészek kezelése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú képzettség (villanyszerelő vagy technikusi végzettség)
  • Karbantartási területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Elektromos rajzok és műszaki dokumentációk értelmezése
  • Automatizálási környezetben szerzett tapasztalatok
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • PLC vezérlések ismerete (Siemens, Omron, Fanuc, Schneider)
  • Villamos hajtásrendszerek ismerete
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Emelőgép/targonca vezetői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Családias munkahelyi légkör egy nemzetközi multinacionális vállalat
  • Professzionális és inspiráló munkatársi csapat
  • Izgalmas és kihívást jelentő feladatok
  • Nagyfokú mozgástér és önálló felelősség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Oktatások, képzések
  • Sportprogramok,vállalati rendezvények

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.