Ugrás a tartalomra

Villamos karbantartó

Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

A Fornetti kecskeméti és kiskunfélegyházi karbantartási csapata keresi új munkatársait az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A vállalat üzemeiben működő PLC vezérelt, pékipari, élelmiszeripari gyártógépek berendezések, zavartalan működésének biztosítása.
  • Hibák keresése és azok szakszerű javítása.
  • Az új gépek berendezések üzembe helyezése.
  • A biztonságos élelmiszergyártás zavartalanságának biztosítása tervszerű megelőző karbantartással.
  • Munkabiztonsági ellenőrzések elvégzése, nyilvántartások vezetése.
  • Az épület állagának megóvása érdekében szükséges karbantartások elvégzése.

Elvárások:

  • Olyan típusú elektromos középfokú végzettség, amellyel képes a fent leírt gépek, gépsorok javítására, karbantartására.
  • Saját szakmájára, munkájára vonatkozó jogszabályok, szabványok, előírások ismerete.
  • Szakszerű, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét és állóképesség
  • 1- 3 év szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkavégzés vállalása (12 órás műszak (Kecskeméten 3 napos váltásban, Kiskunfélegyházán 4 napos váltásban)

Előny:

  • Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő, karbantartó végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú lehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Munkába járási támogatás
  • Igényes munkaruházat már belépéstől
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Fornetti Kft. kecskeméti üzeme: 6000 Kecskemét, Városföld 92. vagy
  • Fornetti Kft. kiskunfélegyházi üzeme: 6100 Kiskunfélegyháza, Csongrádi út 1.

Cégünkről és a munkakörökről további információtért hívhat minket a 06-80/20-45-25 ingyenes telefonszámon, továbbá érdeklődhet a 06-70/376-9101 telefonszámon is.

Várjuk jelentkezését önéletrajzával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kiskunfélegyháza, 6100 Magyarország
Kecskemét
Bács-Kiskun
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 11.05.2022

Állás megosztása