Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Vezető fejlesztő (7480)

vezető fejlesztő munkatársat keresünk!

Csatlakozz Partnerünkhöz és dolgozz velük számos izgalmas projekten vezető fejlesztőként!

140 fős csapatukban lelkes újoncok és igazi tech guruk is vannak, ami összeköti őket, az a technológia szeretete és a vágy az új megoldások megismerésére.

Főbb feladatok, munkák:

Miben számítunk Rád?

  • Munkád során részt veszel a pre-sales folyamatban, felméred az ügyfél igényeit az ajánlatadások során és aktív szereped van a becslések elkészítésében.
  • Vezető fejlesztőként nagy rendszereket fejlesztesz, ellátod a full stack JAVA fejlesztői feladatokat és technikai oldalról vezeted a fejlesztőket.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jelentkezz, ha:

  • 8+ év tapasztalatod van a Java/Spring Boot területen.
  • Rendelkezel néhány év tapasztalattal a következő területek egyikén:
    • Angular vagy egyéb frontend technológiák
    • Cloud technológiák (Azure, AWS).
  • Alakítottál és működtettél már CI/CD rendszereket.
  • Agilis szemlélettel, Scrum tapasztalattal rendelkezel, de szükség esetén waterfall és hibrid módszertanokat is ismersz.
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban.
  • Önállóan tudsz dolgozni, ugyanakkor fontos Neked a csapat és tudod is hatékonyan menedzselni a folyamatokat.
  • Szeretsz mentorálni másokat, és irányt mutatni a fejlesztési alapelvek és technológiai kérdések terén.
  • Előnyként értékeljük, ha vannak DevOps ismereteid.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Stabil a cég vagyunk, hosszútávú (több éves) projekteken dolgozunk stratégiai partnereként javarészt amerikai megbízóinknak.
  • Új technológiákkal korszerűsítjük az egészségügyi szoftveripart.
  • A vezetők inkább kollégák, az együttműködés az erősségünk, melyet csapatépítőkkel mélyítünk tovább.
  • Fontos az egészséged, ezért magán orvosi vizsgálatokat biztosítunk Medicover partnerünknél.
  • Támogatjuk a képzéseket, konferenciákon való részvételt, hisz mindannyiunk érdeke, hogy naprakészek legyünk.
  • Irodai masszázzsal, gyümölcsnappal, X-BOX-al gondoskodunk arról, hogy jól érezd magad nálunk.
  • Elnyertük a családbarát munkahely címet, igyekszünk mindent biztosítani a megfelelő munka-magánélet egyensúly érdekében.

Karrierjob.hu
Győr
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 22.12.2021

Állás megosztása