Ugrás a tartalomra

Válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (HOLLAND - FRANCIA)

(16-1003)

pozícióba.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Felmerülő kérdések megválaszolása, kérések teljesítése, problémák megoldása, panaszok és igények felmérése,
  • Rendelések pontos kezelése, értékesítési tevékenység támogatása,
  • Szállítmányokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Ügyfelek és munkatársak folyamatos tájékoztatása,
  • Vevői elégedettség fenntartása, hatékony ügyfélkapcsolatok kiépítése.

Elvárások:

  • Aktív, jó holland nyelvtudás szóban és írásban,
  • Aktív francia és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Teljes körű home office lehetőség,
  • Válsághelyzet esetén is biztos háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye központtal, országosan bárhonnan végezhető

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1003”-as referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (HOLLAND - FRANCIA) (16-1003)

Budapest
Baranya
Bács-Kiskun
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Heves
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő