Ugrás a tartalomra

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (angol nyelvtudással)

A leendő új munkatársként feladataid lesznek:

  • Rendelések pontos leadása és beérkező ajánlatok feldolgozása
  • Új ügyfelek rögzítése a CRM-be, pontos adatbevitel
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, amennyiben szükséges reklamációk kezelése
  • Felmerülő problémák, logisztikai nehézségek megoldása
  • Együttműködés más osztályokkal, alkalmanként az értékesítés támogatása

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban, melyet napi egyeztetések során kell alkalmazni
  • Legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált látásmód
  • Felhasználói szintű Excel tudás

Amit Ügyfelünk kínál:

  • Pozícióhoz igazított bérezés
  • Bejárástámogatás
  • Éves bónusz
  • Jó hangulatú csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
  • Munkaidő beosztás: 8 - 16.30-ig

Kérjük, jelentkezéskor MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű frissített önéletrajzod csatold!