Ugrás a tartalomra

Vevői minőségügyi mérnök - Mór

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartói csoport tagjaként a mérnök kollégákkal és gyártósori ellenőrökkel való együttműködés
  • Közreműködés reklamációk kivizsgálásában
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Havi, negyedéves, éves statisztikák készítése
  • Vevői kommunikáció irányultságának meghatározása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Garanciális folyamatok irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 4-5 év releváns szakmai tapasztalat (autóipari minőségbiztosítási területen)
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Vezetői képesség és gyakorlat

Előny:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés, vonzó juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál.

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat

Létrehozás dátuma: 2020-02-27