Ugrás a tartalomra

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Innovatív technológiával foglalkozó autóipari elektronikai partnercégünk debreceni gyáregységéhez Vevői minőségbiztosítási mérnök munkatársat keresünk.

  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel és a termeléssel
  • Reklamációk kivizsgálásának koordinálása
  • Hibaokok meghatározása a társosztályokkal együttműködve
  • Javítóintézkedések bevezetése, intézkedések státuszának nyomon követése
  • Vevői auditok megszervezése
  • Kimutatások, elemzések készítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Minőségfejlesztési irányelvek ismerete (8D, FMEA, Control Plan, PPAP, stb)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Önállóság, talpraesettség, proaktív személyiség
Amit nyújtunk:
  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet.

Debrecen
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 21.07.2024

Állás megosztása