Ugrás a tartalomra

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Társaságunk elsőkörös autóipari beszállító, a Premium Sound Solutions csoport tagja.

Székesfehérvári üzemünkbe

munkakörbe keresünk kollégát.

Feladatok

  • Központi szervezet “Customer Quality” és Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • A termékspecifikációkban foglaltak figyelemmel kísérése a kiszállításra kerülő termékeknél
  • Vevői auditok koordinálása
  • Vevői reklamációk kezelése
  • VDA 6.3 folyamataudit elvégzése a VDA szabványi követelmények alapján
  • Kimenő termékekre vonatkozó tervszerű, ütemezett minőségellenőrzés koordinálása, értékelése (vevői teljesítménymutatók követése)
  • Vevői reklamációkhoz csatlakozó reklamációk teljeskörű ügyintézése, követése
  • Rendszeres heti, havi jelentések készítése
  • Kapcsolattartás telefonon, e-mailen az anyacég Customer Quality ,SQE, ISQE kollegákkal
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Dokumentumok, utasítások, vizuális kritériumok és mérési jegyzőkönyvek készítése / oktatása
  • Termék audithoz szükséges vizsgálatok elvégzése

Amit elvárunk

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség mérnöki szakirányban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minimum 1 éves autóipari gyakorlat minőségügyi területen
  • Vevőszolgálati és reklamáció kezelési gyakorlat
  • 8D és minőségtechnikák ismerete, VDA szabvány ismerete
  • FMEA / Control Plan gyakorlati használata és alkalmazása
  • Sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • Magas szintű szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz, teljesítmény értékelési rendszer alapján
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Nemzetközi környezet

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát részünkre, a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Székesfehérvár
Fejér
Teljes munkaidő
1 év
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 20.10.2021

Állás megosztása