Ugrás a tartalomra

Vegyipari operátor

A mindennapokat uraló egészségügyi helyzet kapcsán különösen nagy figyelem fordul a Vegyipari termelő vállalatok irányba, hiszen egy olyan ipari területet képviselnek ami a kialakult helyzet normalizálásáért folytatott harcban kulcsfontosságú termékek gyártását biztosítja. Partnerünk is ezen a területen tevékenykedik így kiemelten fontos számára, hogy a termelés zavartalanul tudjon haladni. A pozícióba keresett új kollégától épp ennek a folyamatnak a biztosításában várják segítségét!

Feladatok / Tasks

  • az üzemi technológiák működtetése, üzemeltetése
  • vegyipari gépek, berendezések (szivattyúk, hőcserélők, reaktorok, kemencék, csővezetékek, szerelvények) állapotának figyelemmel kísérése, hibák feltárása, kisebb karbantartási feladatok ellátása
  • folyamatirányító rendszer ill. technológiai eszközök, berendezések kezelése
  • a berendezések működésének és az előírt technológiai paramétereknek a biztosítása

Elvárások:

  • vegyipari vagy műszaki szakmai végzettség
  • termelő üzemben szerzett gyakorlat
  • önálló munkavégzés
  • folyamatos, több műszakos munkarend vállalása
  • gyors reakció készség
Amit nyújtunk:

  • technikusi végzettség (vegyész, gépész, villamos, műszerész)
  • vegyipari területen szerzett szakmai gyakorlat és tapasztalat
  • egyéb műszaki képzettségek (pl. kazán és/vagy nyomástartóedény kezelői jogosultság, emelőgép kezelői jogosítvány)

Szolnok
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 07.05.2021

Állás megosztása